O NÁS

NAŠE VIZE

Věříme, že dokážeme lidem zprostředkovat svět, v kterém přivedeme k životu jejich nerealizované nápady a sny za pomoci nových technologií.

KDO JSME

Jsme nerdi, seriáloví a filmoví fanatici, Star Wars nadšenci, komiksoví šílenci, kteří milují science-fiction.
Věříme, že skrz pomyslnou „Hvězdnou bránu“ dokážeme zprostředkovat jiné světy. Světy nových technologií, v kterých vyvineme a přivedeme k životu vaše nerealizované nápady.

Naše firma se věnuje vývoji sofistikovaných elektronických a mechanických zařízení, interaktivních instalací a práci s lasery a špičkovými LED technologiemi. Veškeré naše produkty samozřejmě podléhají přísným nárokům na designově čisté provedení a detailní zpracování. Vše, jako celek, je podpořeno kvalitním grafickým zpracováním. Naše společnost se snaží posunout hranice technologie a designu světelných produktů na novou úroveň.

Jsme Angstorm Laboratory (ti, co mají logo Hvězdné brány)

ANGSTORM LABORATORY

Technologická společnost, která se zabývá především moderními světelnými produkty, jejich vývojem, designem a výrobou. Společnost vznikla v roce 2016 v Praze. Byla založena třemi nadšenými tvůrci s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi jak v oboru elektrotechniky, strojírenství a designu, tak i světelné techniky používané pro nejrůznější akce.

Světlo, barva, energie - to nejsou jen prázdná slova. Denně provází každého z nás. Diktují biorytmus prakticky všech živých organismů naší planety. Právě proto je schopnost vidět světlo a barvy naším nejdůležitějším smyslem. Barvy dovedou ovlivnit naše nálady a pocity, dovedou uklidnit nebo povzbudit, ale hlavně dovedou zaujmout. Stejně tak zaujalo světlo nás. Motivuje nás k pokroku, vyvolává v nás bouřlivé myšlenky a intenzivní nutkání něco změnit, něčím ohromit. Světlo bylo motivací, která nás vedla k vlastnímu rozvoji, hloubání a zkoušení nových neotřelých nápadů. To byl počátek firmy Ångstorm - jména, které vzdává hold jednomu z prvních lidí moderní doby, který světlu propadl a věnoval mu celý život, fyziku Andersi Jönsu Ångströmovi.

ANGSTORM CREW

ONDŘEJ ČADEK

„Čáďa“

Zakladatel, elektro specialista

Je to kávový specialista (čti – specialista nechat položenou kávu kdekoliv v celé budově). Přestal kouřit a začal se stravovat zdravě a tím odstartoval svůj „Slim-fit“ životní styl. Je to chodící encyklopedie. Ví všechno o všem, a právě proto mají naše produkty nádech dokonalosti.

Váha: 93 kg
Výška: 183 cm
Znamení zvěrokruhu: Rak

JAKUB KOSATÍK

„Kosa“

Zakladatel, technologický specialista

Je to gigantický Star Wars maniak a nenapravitelný perfekcionista, který měří šuplerou i to, co měřitelné není. Navíc je to výborný tanečník a performer, vystupuje jako Laserman a také učí lidi, jak zacházet se světelným mečem. Interně se o něm říká, že se se vším moc „sere“. Právě proto jsou ale naše projekty dotaženy do posledního detailu.

Váha: 65 kg
Výška: 176 cm
Znamení zvěrokruhu: Blíženec

JURAJ KOTIAN

„Jurdo“

Zakladatel, vedoucí design oddělení

Je to filmový fanatik, který viděl snad všechny filmy a ty které neviděl už určitě „sosá“. Jeho designové oko a estetické cítění zajišťuje dokonalou vizuální úroveň všech našich světelných instalací a produktů.

Váha: 77 kg
Výška: 177 cm
Znamení zvěrokruhu: Lev

SÍDLO FIRMY
Jankovcova 1535/2a, Holešovice
170 00 Praha 7
Czech Republic

TELEFON
+420 776 783 480

MAIL
info@angstorm.cz